Kobbar & Skär är en lokal stugförmedling
Hos oss kan du hyra stuga i Bohuslän, på öarna Tjörn och Orust. Passa på att njuta av Västkusten under de härligaste sommarmånaderna eller åk hit under lugnare perioder och njut av lugnet som ligger över öarna. Det finns många fina platser både på öarna men även i andra delar av Bohuslän. Hyr boende på Tjörn eller Orust och åk på utflykter runt omkring.
Med bil kan ni ta er till många fina platser. Bland annat Lysekil, Marstrand och Smögen. Här, liksom på Tjörn och Orust, finns det flertalet trevliga restauranger att besöka, aktiviteter och fina platser att besöka.
Njut av havsdoft och ljudet av vågor
Koppla av, njut och ha kul. Anpassa din semester precis som du vill och med det även anpassa det boendet du vill ha. Av kan du hyra stuga i Bohuslän men vi har även lägenheter och större hus. Vi har något för alla.
Boka HÄR.

Vill du hyra ut din stuga?
Den lilla stugförmedlingen med den stora personliga servicen.
Vi hjälper er med att ta hand om hela uthyrningen, så att ni själva kan njuta av semester. Vill ni bara ha hjälp med vissa delar av förmedlingen. Läs mer HÄR.